RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Grzegorz Wilk

wilk

Dossier - Grzegorz Wilk

data urodzenia 19 maja 1982 r.
zawód wyuczony
mgr informatyk
aktualne zajęcie specjalista d/s handlowych
e-mail g47400@gmail.com
Gadu-Gadu 15754900
strona www www.wilq.eu

Całe moje dotychczasowe życie związane jest z Raciborzem i z nim wiążę także swoją przyszłość. Na świat przyszedłem w 1982 roku w raciborskim szpitalu na ul. Bema, uczęszczałem do raciborskich szkół Szkoły podstawowej nr 1 oraz technikum budowlanego Zespołu Szkół Budowlanych. W tym miejscu wypada wspomnieć o mojej największej pasji czyli informatyce z którą związałem swoją dalszą edukację, zaoczne studia na kierunku informatyka w wodzisławskiej filii Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi które ukończyłem z tytułem magistra informatyki. 
Aktualnie pracuję w jednej z raciborskich firm telekomunikacyjnych na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży. W wolnym czasie, oczywiście w zależności od pory roku oraz pogody staram się zwiedzać i poznawać naszą małą ojczyznę na rowerze lub przeczytać dobrą książkę (niekoniecznie informatyczną :D ). Uważam że wycieczki rowerowe, książki a także Internet dają wspaniałą możliwość poznania historii miasta jak i ludzi i miejsc z Raciborzem związanych. 
Los skrzyżował moją drogę z wspaniałą grupą ludzi dla których jak i dla mnie najważniejszym dobrem jest Racibórz, wspólnie z nimi miałem zaszczyt zostać jednym pierwszych członków RSS NASZE MIASTO. Mam nadzieję że dzięki ciężkiej pracy, wspólnymi siłami uda nam się wprowadzić nową jakości do naszej lokalnej polityki.