RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM SZLACHETNEJ PACZKI!

logo-szlachetnej-paczki-1

Tylko w 2010 roku SZLACHETNA PACZKA dotarła z pomocą do 8201 rodzin w całej Polsce. Przekazaliśmy pomoc wartą 10 mln złotych. W akcję włączyło się 120 tys. darczyńców i prawie 6 tys. wolontariuszy. Byli z nami jednocześnie Ronaldo i Papież Benedykt XVI, Jerzy Dudek i prezydent Bronisław Komorowski, siostry Radwańskie i rodzina Stuhrów. W tym roku akcja organizowana jest po raz jedenasty. W Raciborzu odbywa się po raz drugi - dzięki Annie Wanglorz, członkini NaM-u.

POSZUKIWANI WOLONTARIUSZ SZLACHETNEJ PACZKI 
(październik – grudzień 2010)

Zadania wolontariusza:

 wizyty u potrzebujących rodzin i przeprowadzanie ankiet, na podstawie których są one kwalifikowane
do pomocy,
 kontakt z darczyńcą, przygotowującym paczkę dla rodziny (każdy wolontariusz opiekuje się jedną
rodziną),
 dostarczenie paczek do rodzin,
 przekazanie darczyńcom relacji z dostarczenia przygotowanej przez nich paczki do rodziny.

Oczekujemy od Ciebie:

 łatwości nawiązywania kontaktów,
 umiejętności racjonalnej oceny sytuacji,
 samodzielności w działaniu,
 odpowiedzialności, sumienności i wytrwałości w dążeniu do celu.

Co możesz zyskać:

 szansę na realną pomoc ludziom żyjącym w ubóstwie w Twojej okolicy,
 wolontariat w jednej z najprężniej działających organizacji pozarządowych w Polsce,
 kompleksowe szkolenia przygotowujące do udziału w projekcie,
 świetną PACZKĘ ludzi pozytywnie zakręconych, w której z pewnością znajdziesz przyjaciół!

Dołącz już teraz do SZLACHETNEJ PACZKI w Raciborzu! Wejdź na www.wolontariuszpaczki.pl i wypełnij
formularz rekrutacyjny.

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl