RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Zaproszenie na spotkanie

RSS Nasze Miasto zaprasza swoich członków i sympatyków oraz wszystkie osoby zainteresowane ideą Polska XXI na spotkanie z byłym ministrem transportu i budownictwa - posłem Jerzym Polaczkiem - szefem rady programowej Stowarzyszenia Śląsk XXI. Spotkanie odbędzie się w Raciborzu 26 stycznia br o godzinie 18.00. Bliższych informacji pod numerem telefonu 667632504 udziela prezes RSS NaM - Robert Myśliwy.

Wizyta posła Jerzego Polaczka w Raciborzu odbywa się w ramach cyklu spotkań dla członków i sympatyków Stowarzyszenia Śląsk XXI, podczas których liderzy Stowarzyszenia będą udzielać informacji dotyczących członkostwa w Stowarzyszeniu, możliwości angażowania się w rożne projekty Stowarzyszenia oraz będą odpowiadać na Państwa pytania.

Spotkanie to wpisuje się m.in. w projekt NaM pod nazwą AKADEMIA SPOŁECZNO -GOSPODARCZA.

Miejsce spotkania:

Budynek główny Państwowej Wyższej Szkoly Zawodowej w Raciborzu, ul. Słowackiego 55, sala wykładowa 217 (I piętro).

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl