RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Wyjazd do Puław

zaklady azotowe pulawy

Członkowie RSS Nasze Miasto dostali zaproszenie do odwiedzenia Puław. Gospodarzem wizyty członków NaM w tym pięknym mieście będzie prezes Towarzystwa Przyjaciół Puław. W programie wizyty obok zwiedzania miasta przewidujemy tematyczne spotkania z tamtejszymi samorządowcami, wizyty w instytucjach lokalnych oraz spotkanie z prezydentem miasta. Puławy to ośrodek miejski zbliżony do Raciborza, a zarazem dobry przykład na skuteczny i dynamiczny rozwój. Wszystkich chętnych zachęcamy do podróżowania z NaMi. Kontakt w sprawie wyjazdu: Zygmunt Kandora.

Liczba komentarzy: 1

»

  1. Pomysł naszej wizyty w Puławach powstał w czasie spotkania Akademii Tutoringu Szkoły Liderów PAWF. Zwyczaj poznawania miejsc ciekawych, pełnych pozytywnej energii i ludzi-liderów lokalnych środowisk jest najlepszym sposobem na poznawanie nowych możliwości rozwoju, ale i wymiany doświadczeń. I sprawdzoną już metodę w Szkole Liderów dobrze zastosować u nas. Zachęcam do wyjazdu. Prezes TPP to pasjonat swojego miasta, samorządowiec z krwi i kości (radny miasta, pracownik Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, no i gawędziarz, którego warto posłuchać). Dajcie znać, kto jest chętny na wyprawę „za trzy rzeki”.

    autor: Zygmunt — 15 września 2010 - 19:36

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl