RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Wszystko jest możliwe

pjn_katowice_all

Na sobotniej konwencji PJN w Katowicach 12 lutego br kandydat RSS Nasze Miasto na prezydenta Raciborza Robert Myśliwy znalazł się na scenie w gronie VIP-ów obok m.in. europosła dr Marka Migalskiego i byłego wojewody dr Tomasza Pietrzykowskiego (obaj pochodzą z Raciborza), posłanek Joanny Kluzik-Rostkowskiej i Elżbiety Jakubiak oraz posłów Lucjana Karasiewicza czy Filipa Libickiego. Na katowickiej konwencji obecna była też liczna grupa raciborzan wspierających misję Roberta Myśliwego, który przyjął rolę pełnomocnika powiatowego ugrupowania Polska Jest Najważniejsza na ziemi raciborskiej.  W Katowicach byli m.in. Anna Kobylnik, Małgorzata Bonk, Ewa Paletta, Piotr Klima, Dawid Wacławczyk, Leszek Wyka, Krystian Paletta czy Ryszard Ostapowicz.

Owocem udziału przedstawicieli NaM w konwencji PJN jest przyjęcie przez Joannę Kluzik-Rostkowską i Marka Migalskiego zaproszenia na Akademię Społeczno - Gospodarczą, która powinna odbyć się w Raciborzu w najbliższych dwóch miesiącach.

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl