RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

wRacku Festiwal 2010

logo

Pod koniec czerwca bieżącego roku po raz pierwszy w Raciborzu będzie miało miejsce dwudniowe okazjonalne, ciekawe i dziwne wydarzenie muzyczne - wRacku Festiwal 2010.

25 i 26 czerwca 2010 po raz pierwszy w Raciborzu, mieście na pograniczu Polski i Czech odbędzie się dwudniowy okazjonalny, ciekawy, dziwny festiwal muzyczny. Będzie to jedyna w swoim rodzaju impreza kulturalna w tym rejonie mająca na celu przybliżenie publiczności z Polski i Czech różnych nie bagatelnych gatunków muzycznych. Dla niektórych będzie to spełnienie marzeń zobaczenia występu swoich ulubionych zespołów dla innych szansa na zobaczenie i posłuchanie czegoś całkowicie innego. Na dwóch estradach wystąpi około 12 zespołów z kraju i zagranicy. Dodatkowo pierwszego dnia w całym mieście w klubach muzycznych oraz pubach odbywały się będą koncerty i imprezy. Podczas festiwalu będzie dostępne pole namiotowe z zapleczem sanitarnym. Organizatorem festiwalu jest raciborska agencja muzyczna: “Tornado Music s.c.", współorganizatorzy: UM Racibórz oraz OSiR.

Program Festiwalu:

25.06.10 (piątek) koncerty w miejscowych klubach / pubach

MASS-KOTKI – klub Dybcówka
PAN STIAN TRIO - pub Koniec Świata
COMPULSIVE SHOPPING DISORDER - Atmosfear

26.06.10 plener stadion OSiR

Duża scena: LAIBACH (Słowenia) / DAS ICH (Niemcy) / 1984 (PL)

Mała scena: ZION TRAIN (UK) / YELLOW SPOTS (H) / PAPRIKA KORPS (PL) /FRONTSIDE (PL) / FLAPJACK (PL) / Perpetum Homo (PL)

Dodatkowo od godz. 11.00 pokaz kajakowy (rafting / freestyle) prowadzony przez RKK (raciborską grupę kajakową ) oraz wrocławskich kajakarzy z Hydroplanet.

Bilety: przedsprzedaż:70, w dniu koncertu: 85 dostępne w sieci TicketPro oraz EMPiKach. Bilet upoważnia do wejścia na koncerty do klubów dzień wcześniej. W cenie biletu pole namiotowe.

Więcej na http://festiwal.wracku.pl/

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl