RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

WOŚP pod lupą radnego Wacławczyka

Dnia 12 stycznia br radny Dawid Wacławczyk (NaM) złożył w biurze rady miasta zapytanie pod adresem prezydenta w sprawie organizacji miejskiego finału WOŚP.

Uprzejmie proszę o podanie całościowych kosztów poniesionych przez Miasto Racibórz (Urząd Miasta i wszystkie jego jednostki jak RCK, OSiR etc.) przy okazji organizacji imprez towarzyszących tegorocznemu finałowi WOŚP w dniu 9 stycznia 2011 roku, w tym przede wszystkim:

- wysokości wynagrodzeń zespołów występujących w RCK na ul. Chopina 21

- kosztów wynajęcia nagłośnienia, oświetlenia etc. od firm zewnętrznych z okazji tej imprezy

- kosztów pokazu sztucznych ogni na Rynku o godzinie 20.00

- opłat ZAIKS

- kosztów dodatkowych takich jak koszty transportu zespołów, hotele, wyżywienie i innych wynikających z zawartych umów z artystami i wykonawcami

- kosztów produkcji i dystrybucji plakatów, ogłoszeń itd. związanych z w/w imprezą

Proszę też o określenie ilości pracowników jednostek miejskich i ew. samego UM zaangażowanych w organizację imprezy towarzyszącej finałowi WOŚP (bez tych, którzy zaangażowani byli w organizację zbiórki) oraz kosztów ich dodatkowej, wykonywanej w niedzielę pracy.

Z góry dziękuję za szybką odpowiedź!

Z wyrazami szacunku:

Dawid Wacławczyk

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl