RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Warsztaty – EFS

IOP w Raciborzu w dniach 16-17 lipca br zaprasza przedstawicieli lokalnych organizacji pozarządowych na warsztaty pisania wniosków w ramach EFS.

Na warsztat zapraszamy przedstawicieli wszystkich organizacji współpracujących z ITS oraz innych instytucji z powiatu raciborskiego. Warsztat będzie miał miejsce w dniach 16-17 lipca 2009 roku w Inkubatorze Trzeciego Sektora w Raciborzu.

Godzina rozpoczęcia: 10:00
Czas trwania: 16h (8h dziennie)
Trener: Wojciech Wasilewski

Szkolenie to przede wszystkim warsztat związany z pracą nad wnioskiem aplikacyjnym pozwalającym nabyć uczestnikowi umiejętności nie tylko prawidłowego wypełniania wniosku aplikacyjnego, ale też prawidłowego określania problemów i celów projektu, charakteryzowania grupy objętej wsparciem, wyznaczania rezultatów i produktów. Omówione zostaną najczęściej popełniane błędy oraz pokazane zostaną sposoby ich uniknięcia.

Szczególna uwaga zostanie poświęcona zmianom w przepisach związanych z Programem Operacyjnym Kapitał Ludzki i konsekwencjom tych zmian podczas uzupełniania wniosku aplikacyjnego.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu uprzejmie prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do 13 lipca 2009 r. (do godz. 10:00) za pośrednictwem strony www.rybnik.roefs.pl (zakładka szkolenia - zgłoszenie on-line) albo poprzez e-mail (szkolenia_rybnikroefs.pl) lub faksem (032 429 57 73).

Decyduje kolejność zgłoszeń. Szkolenie jest bezpłatne. W ramach szkolenia otrzymują Państwo materiały szkoleniowe oraz poczęstunek.

Szkolenie jest współorganizowane przez Inkubator Trzeciego Sektora w Raciborzu oraz Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Rybniku.

Piotr Dominiak

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl