RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Walne Zebranie NaM

We wtorek 17 czerwca br o godz. 20.00 w Inkubatorze Organizacji Pozarządowych (IOP) ul. Ocicka 4 (siedziba Stowarzyszenia Przyjaciół Człowieka - Tęcza) odbędzie się ostatnie przed wakacjami Walne Zebranie Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego NASZE MIASTO. W programie między innymi relacja z tegorocznej edycji Pływadła. Już dziś zapraszamy wszystkich członków i sympatyków NaM na dzień 14 czerwca br, by wspólnie nad brzegiem Odry ochrzcić butelką szampana i łzą wzruszenia pożegnać przed pierwszym rejsem tratwę reklamową stowarzyszenia wraz z dzielną załogą wilków morskich NaM w składzie: Łukasz Szczygielski, Krzysztof Melnarowicz, Wojtek Mitręga oraz Bartek Mielnik. Ponadto 17 bm w programie Walnego Zebrania projekcja filmu o działalności RSS Nasze Miasto, który nakręcony został przeszło 3 miesiące temu przez TV Katowice we współpracy z firmą S-print na zlecenie Stowarzyszenia Współpracy Regionalnej z Chorzowa w ramach projektu PROMES - Promocja Ekonomii Społecznej, na potrzeby TV Internetowej www.3sektor.tv. Będziemy mieli także przyjemność formalnie przyjąć do naszego grona nowych członków stowarzyszenia. Licząc na Waszą obecność pozdrawiam ciepło.

Robert Myśliwy

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl