RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Walne Zebranie Członków NaM

Nie jest sztuką wygrać wybory i przejąć władzę. Ważniejsze, by wiedzieć co z nią zrobić. Walne Zebranie Członków RSS Nasze Miasto przyjęło Kartę Działalności Bieżącej.Walne Zebranie Członków RSS NASZE MIASTO przyjęło Kartę Działalności Bieżącej. Odbyła się także pierwsza z cyklu debata nad tak zwaną Kartę Założeń Strategicznych. To dwa ważne dokumenty mające obok statutu stanowić podstawę funkcjonowania Stowarzyszenia. Członkowie NaM nie ukrywają swoich aspiracji samorządowych. W przyszłym rozdaniu wyborczym chcą stać się najliczniej reprezentowanym ugrupowaniem w Radzie Miasta. Nie wykluczają także walki o Urząd Prezydenta Miasta Racibórz. Jednocześnie Stowarzyszenie pragnie wspierać wszelkie procesy demokratyzacyjne oraz aktywnie uczestniczyć w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego.

Racibórz jest miejscem, z którym wiążemy swoją przyszłość - deklarują członkowie Stowarzyszenia. Nie chcemy uczestniczyć w grach politycznych. Pragniemy służyć miastu swoim doświadczeniem, wiedzą, aktywnością... Jesteśmy alternatywą środowiskową dla rządzących. Cierpliwie czekamy na swój czas. Chcemy wziąć odpowiedzialność za NASZE MIASTO i NASZ POWIAT. Tymczasem realizujemy się w życiu zawodowym, naukowym, rodzinnym, społecznym. RSS NASZE MIASTO to szansa dla nas wszystkich. Szansa dla Raciborza.

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl