RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Walne NaM

Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego NASZE MIASTO na kolejne Walne Zebranie NaM, które odbędzie się w czwartek 22 stycznia 2009 roku o godz. 19.00 w Inkubatorze Organizacji Pozarządowych w Raciborzu. Tematem głównym spotkania będą przygotowania do wizyty w Raciborzu posła Jerzego Polaczka z koła poselskiego Polska XXI. Omówimy także kolejne spotkanie w ramach Akademii Społeczno - Gospodarczej, której gościem będzie pracujący na co dzień w USA menedżer z Italii pan Walter Brolli, który przyjął nasze zaproszenie i zgodził się zrobić prezentację dla członków naszego Stowarzyszenia oraz lokalnych przedsiębiorców z opracowanego przez siebie systemu zarządzania małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Wykład będzie w języku angielskim, a translacją zajmie się nasz kolega i wiceprzewodniczący NaM - Jakub Michalak. Zarząd Stowarzyszenia przedstawi ponadto szczegóły dotyczące wyjazdowej sesji programowej naszego Stowarzyszenia, która planowana jest na weekend 14 - 15 marca br.

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl