RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Walne NaM

Dnia 26 stycznia o godzinie 20.00 na KŚ odbędzie się Walne Zebranie Członków RSS Nasze Miasto. Ponadto w najbliższy czwartek o 21.00 zapraszamy na spotkanie zarządu NaM.

W Programie Walnego Zebrania Członków RSS NASZE MIASTO m.in.:

1. Przyjęcie nowych członków
2. Zatwierdzenia propozycji zmian w Statucie NaM
3. Sprawozdanie z działalności Zarządu NaM za rok 2009
4. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej
5. Wybór nowego Zarządu NaM
6. Utworzenie powiatowego oddziału NaM pn. RSS Nasz Powiat
7. Wybór kandydata NaM na Prezydenta Miasta Raciborza
8. Wybór Szefa Sztabu Wyborczego NaM
9. Wybór Pełnomocnika Finansowego NaM
10. Wybór Pełnomocnika Wyborczego NaM
11. Zatwierdzenie zasad konstruowania list wyborczych do Rady Miasta i Rady Powiatu
12. Przyjęcie Strategii Wyborczej NaM.

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl