RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Wacławczyk nagrodzony przez Marszałka

Dyplom_DWZ przyjemnością informujemy, iż prezes RSS Nasze Miasto - Dawid Wacławczyk, otrzymał „Dyplom Marszałka Województwa Śląskiego za zasługi dla Rozwoju Turystyki w 2012”. Wojewódzkie obchody Światowego Dnia Turystyki, podczas których wręczane są „Dyplomy…” odbyły się w tym roku 19 października, w Istebnej, w Beskidach. W spotkaniu uczestniczył członek Zarządu Jerzy Gorzelik. Podczas imprezy wręczono „Dyplomy Marszałka Województwa Śląskiego za zasługi dla Rozwoju Turystyki w 2012" dla osób oraz instytucji, których działalność w szczególny sposób przyczyniła się do rozwoju turystyki w regionie. Wyróżnienie Dawida Wacławczyka było umotywowane jego szeroką działalnością w Stowarzyszeniu Artystów i Podróżników GRUPA ROSYNANT (Raciborski Festiwal Podróżniczy WIATRAKI, Raciborski Konkurs Moczki i Kutii, działalność Raciborskiej Grupy Trekkingowej), zawodową aktywnością przewodnicką i pilocką w biurze ORINOKO – ART & TRAVEL, a także działalnością na rzecz rozwoju turystyki na polu samorządowym. Światowy Dzień Turystyki to święto wszystkich ludzi branży, gestorów bazy hotelowej i gastronomicznej, działaczy organizacji turystycznych, właścicieli i administratorów atrakcji, czyli wszystkich, dla których turystyka to z jednej strony źródło dochodów, z drugiej natomiast pasja, przygoda, możliwość dzielenia się z innymi swoimi pomysłami na spędzanie wolnego czasu.

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl