RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Wacławczyk: co z Ogródkiem Jordanowskim? Lenk: nic…

DW_NaM_Park

Najpierw miał być konkurs na zagospodarowanie i wybór najlepszej propozycji. Potem kopia ogrodu doświadczeń fizycznych z Krakowa. Oczywiście lepsza - bo darmowa! W końcu ogród marzeń z urządzeniami do ćwiczeń dla ludzi w każdym wieku. Ostatecznie remont alejek i trochę zabawek. W filmie opłaconym przez podatników, a puszczanym przez Mirosława Lenka w czasie minionej kampanii wyborczej chwalono się tym, że Ogródek Jordanowski już wkrótce będzie piękny, czysty, nowoczesny i powabny. Kampania minęła i okazuje się, że ... "nie będzie niczego".


A przynajmniej nie w tym roku. Ogród Jordanowski wyparował nie tylko z gazet i zapowiedzi, ale także z tegorocznego budżetu. Zapanowała nic nie mówiąca i przedłużająca się "cisza w eterze". Temat wywołał na ostatniej sesji radny Dawid Wacławczyk, który sprawą Parku Jordanowskiego zajmował się już wielokrotnie (m.in. w roku 2009 wspólnie z dyrektorką MDK - Elżbietą Biskup). W minionej kampanii wypominał też Lenkowi, że zrealizowane przez niego filmy "podsumowujace kadencję" (finansowane z pieniędzy podatników) stanowią element jego kampanii wyborczej.

Więcej:

 

 

Remont ogródka przy Miarki nie w 2011

Po zmroku to wylęgarnia niczego dobrego

Park jordanowski nie w tym roku


»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl