RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Szkolenia info

Inkubator Trzeciego Sektora w Raciborzu zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych do uczestnictwa w szkoleniach. Poniżej prezentujemy harmonogram szkoleń.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe, posiłek i poczęstunek podczas szkolenia, certyfikat ukończenia szkolenia, dobrą atmosferę i wysoki poziom merytoryczny prowadzonych zajęć.

W celu zgłoszenia chęci udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres mailowy its.raciborz@gmail.com (formularz jest dostępny pod tym samym adresem mailowym) lub osobiście do biura Inkubatora Trzeciego Sektora przy ul. Ocickiej 4 w Raciborzu.

Dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać pod w/w adresem mailowym lub pod numerem telefonu 32 417 85 56, od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 14.00.

Lp.

Data

Trener

Temat

Miejsce szkolenia

1.

30 IX – 1 X

Piotr Dominiak

Przygotowanie projektu i wniosku o dotację

MOKSIR Kuźnia Raciborska


19 – 20 X

Piotr Dominiak

Przygotowanie projektu i wniosku o dotację

ITS Racibórz

2.

16-17 XI

Zygmunt Kandora

Aktywizacja społeczności lokalnych i współpraca z wolontariuszami

ITS Racibórz

3.

23-24 XI

Justyna Szyndler

NGO jako pracodawca

ITS Racibórz

4.

30 XI – 1 XII

Monika Czubak

Księgowość w organizacjach pozarządowych

ITS Racibórz

5.

7 – 8 XII

Piotr Dominiak

Pozyskiwanie funduszy na działalność organizacji

ITS RacibórzInkubator Trzeciego Sektora w Raciborzu jest prowadzony przez Stowarzyszenie Przyjaciół Człowieka „Tęcza” w ramach projektu „NGO to jest to!”, który jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl