RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Światło na Park

asp: akcja | sztuka | przestrzeń zaprasza na oficjalne otwarcie Niezależnego Centrum Kultury, które będzie miało miejsce 24 kwietnia 2010 roku na Przystanku Kulturalnym "Koniec Świata" (ul. Karola Miarki 3A, Racibórz).

Start: godz. 13.00. Otwarciu będzie towarzyszyć wernisaż fotografii, dzieł sztuki, instalacja plastyczna i uczta dla łasuchów.

Tuż po otwarciu, od godz. 14.00 rozpocznie się wydarzenie kulturalne "Światło na Park" w Ogrodzie Jordanowskim. Światło na Park to warsztaty twórcze, koncert muzyczny, akcje artystyczne (np. Artystyczny Posiew), pokaz fireshow i twórcze rozświetlanie parku dzięki rozpaleniu kilkudziesięciu lampionów latających.

Wydarzenie zostanie poprzedzone Akcją Sprzątania Parku z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, 22 kwietnia 2010, godz. 17.00, Ogród Jordanowski, ul. Karola Miarki, Racibórz.

Zobacz szczegółowy program:

  • OTWARCIE ASP w Raciborzu + Światło na Park - kliknij
  • Sprzątanie Parku Jordanowskiego & Dzień Ziemi - kliknij

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl