RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Świąteczna zbiórka

Kochani NaMowcy, czyli ludzie o dobrych sercach...

Nasze Miasto (tym razem pod przywództwem kobiet - Asi Dwornik, Małgosi Bonk i mojej osóbki + chętne panie do pomocy przy segregacji rzeczy w wyznaczonych zbiórkowych dniach) organizuje świąteczną zbiórkę rzeczy nowych i używanych dla raciborskich rodzin będących w potrzebie.

Niech ta akcja Nas zmobilizuje, aby szybciej zrobić przedświąteczny przegląd szaf po to, aby ubrania, buty oraz zabawki, które nie są używane od wielu miesięcy lub nawet lat miały okazję trafić do nowych właścicieli. Są to raciborskie rodziny, które np. nie zostały objęte programem "Szlachetnej paczki", a też czekają na Św. Mikołaja. Zakładajmy czerwone czapy i przybywajmy z darami na Koniec Świata :)

Zbiórka odbędzie się na Końcu Świata:

16 grudnia (czwartek) w godzinach 16.00-19.00

19 grudnia (niedziela) w godzinach 16.00-19.00

21 grudnia (wtorek) w godzinach 16.00-19.00

Przynosimy ubrania na każdą porę roku, ale ze wskazaniem na obecną (nie zapominajmy o czapkach, szalikach, rękawiczkach, może łyżwach?) Przynosimy ubrania dla dzieci, kobiet i mężczyzn w różnych rozmiarach. Przynosimy zabawki - pluszaki, lalki, klocki itp.

Nie przynosimy przyborów szkolnych, artykułów spożywczych oraz sprzętu (pralki, rowery, odkurzacze itp.)

pozdrawiam cieplutko

Ania Kobylnik

"Często dar jest niewielki, ale skutek z niego ogromny".  - Seneka Młodszy

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl