RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Strefa ekonomiczna w Raciborzu?

W środę 20 maja o godzinie 17.00 kolejna odsłona projektu Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego NASZE MIASTO pod nazwą Akademia Społeczno - Gospodarcza. Tym razem naszym gościem będzie Piotr Wojaczek - prezes Zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Podczas spotkania wspólnie pochylimy się nad doświadczeniami innych miast posiadających podstrefy ekonomiczne na Śląsku. Zastanowimy się czy Racibórz ma szansę dołączyć do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i jakie warunki musielibyśmy jako gmina spełnić? Podejmiemy próbę odpowiedzi na pytanie, czy podstrefa ekonomiczna w naszym mieście byłaby w ogóle uzasadniona? Sprawa od lat wywołuje wiele kontrowersji i co jakiś czas na nowo wybucha na ten temat dyskusja.

Gospodarzem spotkania będzie Piotr Ćwik, członek NaM, na co dzień menedżer w SGL Polska S.A. w Raciborzu.

Wszystkich zainteresowanych tematem już dziś serdecznie zapraszamy.

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl