RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Standardy zarządzania projektami

IOP w Raciborzu zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie na temat standardów zarządzania projektami. Bliższych informacji udziala kierownik IOP Piotr Dominiak (NaM).

Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób możesz usprawnić proces zarządzania projektem? Jak skutecznie realizować projekty finansowane ze środków publicznych? Jak zmniejszyć liczbę nieprawidłowości i zwiększyć prawdopodobieństwo skutecznej realizacji projektu? Serdecznie zapraszamy na spotkanie w ramach kampanii promującej standaryzację zarządzania projektami.

Termin spotkania: 16.09.2009, godz. 16.30

Miejsce: sala konferencyjna HOTELU POLONIA w Raciborzu

Czas trwania: 1,5 godziny

Osoba prowadząca: Joanna Deszcz, dr nauk technicznych, inżynier budownictwa, audytor wiodący TUV CERT systemów zarządzania jakością, adiunkt Politechniki Śląskiej; autorka licznych publikacji dotyczących zarządzania; prowadzi działalność w zakresie wdrażania systemów zarządzania, zakładowej kontroli produkcji oraz szkolenia dotyczące problematyki zarządzania, w tym również w organizacjach pozarządowych

Plan spotkania:

1. Wprowadzenie – krótkie przedstawienie projektu.
2. Standaryzacja zarządzania projektami – kluczowe elementy, korzyści dla organizacji pozarządowych, standardy prowadzenia i organizowania szkoleń.
3. Dyskusja moderowana między uczestnikami spotkania.
4. Prezentacja materiału filmowego "Atrakcje na Wakacje"
5. Podpisanie porozumienia przez organizacje pozarządowe, ustanawiającego lokalną Sieć Trzeciego Sektora.

Zapewniamy materiały oraz poczęstunek podczas spotkania.

Spotkanie jest częścią kampanii promującej standaryzację zarządzania projektami w organizacjach pozarządowych. Podobne spotkanie odbędzie się w każdym z 18 inkubatorów w ramach projektu "Osiemnastka w sieci …". Po zakończeniu kampanii zostanie wydana publikacja podsumowująca jej przebieg.

Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w spotkaniu telefonicznie (032 417 85 56) lub za pośrednictwem maila (inkubatoriop-raciborz.pl).

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu "Osiemnastka w sieci – porozumienie inkubatorów organizacji pozarządowych". Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl