RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

SPRAWOZDAWCZE WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW RSS NASZE MIASTO

384816_10150489809884735_361561997_nSPRAWOZDAWCZE WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW RSS NASZE MIASTO odbędzie się w środę 6 czerwca o godzinie 19.00 "Galerii za Szafą" na Przystanku Kulturalnym KONIEC ŚWIATA ul. K. Miarki 3A. W programie: 1.Stwierdzenie prawomocności WZ. 2.Wybór przewodniczącego i sekretarza WZ. 3.Przyjęcie sprawozdania finansowego za rok 2011 (uchwała) 4.Uchwała (wnosi zarząd) nr 1 w sprawie zmian w statucie: - kadencyjność zarządu – 2 lata, - wybór bezpośredni prezesa, - zmiana nazwy rady politycznej na: "rada samorządowa" 5. Przyjęcie regulaminu działania Sądu Koleżeńskiego RSS NaM 6. Uwagi, wnioski, zapytania. 7.Dyskusja na tematy zaproponowane przez członków 8.Zamknięcie obrad. Prosimy o przybycie i twórczą dyskusję. Nowych sympatyków - prosimy o wypełnienie deklaracji członkowskich i przyjście na walne! Zarząd NaM

komentarze 3

»

 1. Proponuję pięciogodzinną dyskusję na temat logo Raciborza i kolejne osobne walne na ten temat.

  autor: SaMuraj — 3 czerwca 2012 - 16:53

 2. Proponuję pięciogodzinną dyskusję na temat logo Raciborza oraz zwołanie kolejnego walnego poświęconego tylko tej sprawie. Jestem waszym sympatykiem, proponuję zgodzie z waszym apelem nowy punkt do dyskusji. Nie podoba wam się zainteresowanie ludzi, skoro usuwacie komentarze?

  autor: SaMuraj — 3 czerwca 2012 - 17:29

 3. Boimy się głosu ludu, że usuwamy komentarze. Powtórzę. Proponuję pięciogodzinną dyskusję na temat logo Raciborza i kolejne walne poświęcone wyłącznie temu tematowi.

  autor: SaMuraj — 4 czerwca 2012 - 12:21

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

 • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
 • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
 • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
 • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl