RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Spotkania stolikowe w ramach rewitalizacji

IMG_9823aaZbliża się do końca kolejny etap naszych prac, czyli wywiady z wybranymi osobami związanymi i działającymi w centrum Raciborza, w badanych w naszym rewitalizacyjnym projekcie 4 obszarach.  Dodatkowo cały czas jesteśmy otwarci na kontakt mailowy (kontakt@nam-raciborz.pl) ze strony mieszkańców Raciborza i słuchamy ich sugestii. Natomiast na koniec listopada przygotowaliśmy też możliwość bezpośredniego spotkania dla wszystkich chętnych – w każdym obszarze zorganizujemy 29 i 30 listopada tzw. spotkanie stolikowe. Ze względu na aurę zapraszamy 29 listopada, w czwartek, w godz 12.00-14.00 do Raciborskiego Centrum Informacji (ul.Długa 2), a w godz. 14.00-16.00 do Karczmy Hetmańskiej(ul.Długa 5). Zaś w piątek, 30 listopada, dyżurujemy w godz. 14.00-16.00 w restauracji Vena (ul.Nowa 5), a w godz. 16.00-18.00 w Restauracji Hotelu Polonia(pl.Dworcowy 16). Zapraszamy serdecznie. Piotr Dominiak, Leszek Szczasny.    

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl