RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Spotkania informacyjne

Inkubator w Raciborzu zaprasza na spotkania w ramach „Kawiarenki Obywatelskiej”.

Poniżej prezentujemy harmonogram spotkań.

26 listopada 2010 r. – „Współpraca organizacji pozarządowych z administracją publiczną”...

03 grudnia 2010 r. – „Współpraca organizacji pozarządowych z wolontariuszami w świetle danych ogólnopolskich oraz praktyki lokalnej”...

14 grudnia 2010 r. – „Misja i działania Raciborskiej Koalicji Organizacji Pozarządowych”

20 grudnia 2010 r. – „Grupa Rosynant jako przykład działalności NGO w sferze turystyki”.

Organizatorzy spotkań zapewniają poczęstunek, dobrą atmosferę i wysoki poziom merytoryczny prowadzonych spotkań.

W celu zgłoszenia chęci udziału prosimy o przesłanie zgłoszenia mailem na adres its.raciborz@gmail.com lub o potwierdzenie chęci udziału pod numerem telefonu 32 417 85 56, od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 14.00.

Inkubator Trzeciego Sektora w Raciborzu jest prowadzony przez Stowarzyszenie Przyjaciół Człowieka „Tęcza” w ramach projektu „NGO to jest to!”, który jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl