RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Społeczny Uniwersytet NaM-owski i jego odsłona wiosenna!

Serdecznie zapraszamy na pierwszą w 2012 roku odsłonę Społecznego Uniwersytetu NaM-owskiego - w czwartek, 26 kwietnia o godzinie 19.00 na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata. Swoją obecnością zaszczyci nas całym sercem z NaM-i dr Zbigniew Wieczorek. Przywita nas wykładem "O Janie Pawle II refleksji kilka ku pożytkowi własnemu i wspólnemu...". W programie wykładu m.in.: - o tym, że z umarłymi można zrobić wszystko.. z żywymi zresztą też, - o zagubionych drogach, strawnej polskości i tajemnicy osoby, - o tym, czy takie coś jak "cywilizacja miłości" w ogóle istnieje, - o wyrzutach sumienia, zmarnowanych szansach, ale też pamiętając, że "dopóki piłka w grze", - i inne takie... W maju i czerwcu kolejne odsłony Uniwersytetu, zawsze w czwartek, zawsze o godz. 19.00, zawsze na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata. W maju Grzegorz Pinior będzie wyjawiał nam tajniki produkcji filmowej, a w czerwcu Leon Fiołka opowie o życiu codziennym na dalekiej Syberii. Szczegóły wkrótce. Zachęcemy do aktywnego udziału. Wstęp wolny.

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl