RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Słowo wstępne

W końcu jest. Po wielu miesiącach twórczej pracy udało NaM się wydać pierwszy numer periodyku Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego NASZE MIASTO. Czasopismo jest w dużej mierze drukowaną wersją naszej strony internetowej, która już od 3 lat cieszy się ogromną popularnością. Poprzez periodyk chcemy dotrzeć do Czytelnika, który woli czerpać informacje z tradycyjnych źródeł.

RSS Nasze Miasto powstało w marcu 2007 roku. Stowarzyszenie to swoisty "pokoleniowy przekładaniec", w którym spotkała się młodość z doświadczeniem. Tworzą go ludzie aktywni, dynamicznie uczestniczący w życiu zawodowym i społecznym, którym na sercu leży dobro naszej Małej Ojczyzny. Członkowie NaM to przedstawiciele biznesu, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych, świata kultury i sportu... – krótko mówiąc to szerokie opiniotwórcze środowisko, płodne w wartościowe inicjatywy. W styczniu tego roku stowarzyszenie otworzyło także swój oddział w powiecie raciborskim. RSS Nasz Powiat to oferta NaM skierowana do mieszkańców ościennych gmin.

Jesteśmy jedynym ugrupowaniem samorządowym w regionie, które żywo reaguje na otaczającą nas rzeczywistość i proponuje śmiałą wizję rozwoju Raciborszczyzny. Stąd nieco złośliwy przydomek nadany NaM przez internautów. O tym, czy jest on prawdziwy, możecie się Państwo przekonać, czytając pierwszy numer naszego czasopisma.

Stowarzyszenie tworzą ludzie, a ich najlepiej poznać poprzez to, co mają do powiedzenia. Dlatego w imieniu zarządu RSS Nasze Miasto zapraszam do lektury tekstów moich "NaMiętnych" Koleżanek i nieco bardziej "NaMolnych" Kolegów. ;-)

Małgorzata Bonk

(Periodyk NASZE MIASTO - kwiecień 2010)

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl