RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Ruszyła kampania bilboardowa KW RSS NASZE MIASTO

bilbord

Już są złożone i wydrukowane. Już zaczynają się wieszać. Mowa o ośmiu billboardach RSS Nasze Miasto i jednym wielkoformatowym banerze, na których promujemy ideę PRZEDSIĘBIORCZEGO SAMORZĄDU.Twarzami tej kampanii są liderzy RSS NASZE MIASTO:

W okręgu I: Piotr Dominiak, Maciej Nowak, Adam Majchrzak (miasto) i oraz Teresa Frencel (powiat)

W okręgu II: Dawid Wacławczyk, Magdalena Strzelczyk, Piotr Ćwik (miasto) i Irena Weronika Piasecka (powiat)

W okręgu III: Robert Myśliwy, Michał Fita, Jakub Michalak, Marek Rapnicki (miasto) i Leszek Wyka (powiat)

Autorem projektu graficznego billboardów jest Joanna Mużelak

Wszystkie nowe banery można zobaczyć w naszej galerii wyborczej

Liczba komentarzy: 1

»

  1. Wiecej charyzmy Robercie! Ogolnie podoba mi sie :)

    autor: DonMatteo — 6 listopada 2010 - 18:23

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl