RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

RSS Nasze Miasto w wyborach samorządowych 2014, czyli ważne wyjaśnienie

nam-www-src-foto-leszekszczasny-1Szanowni Państwo! Pozwólcie, że w sposób krótki i czytelny wyjaśnimy Wam, jak wygląda sytuacja w kontekście wielkiego lokalnego wydarzenia, jakim będą wybory samorządowe w niedzielę 16 listopada. RSS Nasze Miasto bierze w nich udział na trzech poziomach: W wyborach na Prezydenta Miasta Racibórz - kandydatem RSS Nasze Miasto jest prezes naszego stowarzyszenia - Dawid Wacławczyk, którego kandydaturę popierają także pozostałe ugrupowania i środowiska opozycyjne (Prawo i Sprawiedliwość, Oblicza Ziemi Raciborskiej, Dobro Ojczyzny). W wyborach do Rady Miasta Racibórz – nasi kandydaci startują z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Dawida Wacławczyka, w którym 15 na 23 startujących to kandydaci będący członkami bądź popierani przez RSS Nasze Miasto. W wyborach do Rady Powiatu Raciborskiego, RSS Nasze Miasto utworzyło koalicję z pozostałymi ugrupowaniami opozycyjnymi, w efekcie czego nasi kandydaci startują ze wspólnej listy firmowanej przez Prawo i Sprawiedliwość (kandydaci RSS Nasze Miasto są na niej wyraźnie oznaczeni, startują jako kandydaci bezpartyjni i zachowują swoją tożsamość). Wszystkie informacje dotyczące zaangażowania naszych kandydatów w wybory samorządowe 2014 znajdują się na stronie www.dawidwaclawczyk.pl Naszym kandydatem do Sejmiku Województwa Śląskiego jest Tomasz Kusy - startujący z pozycji na 4 na liście Prawa i Sprawiedliwości.

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl