RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

RSS Nasze Miasto w Radiu Katowice

Komitet Wyborczy RSS Nasze Miasto kilkakrotnie emitował ogłoszenia w Radiu Katowice. W jednym ze spotów nasz kandydat na urząd Prezydenta Raciborza - Robert Myśliwy - prezentując wizję rozwoju miasta zachęca do oddania mandatu zaufania dla NaM. W drugim spocie oprócz Roberta Myśliwego głos zabierali także kandydaci do Rady Miasta Racibórz z ramienia naszego komitetu: Piotr Dominiak i Mariusz Marchwiak. Posłuchaj co do powiedzenia słuchaczom Radia Katowice mieli nasi kandydaci.

komentarzy 6

»

 1. Kogo NaM poprze w 2 turze: Kusego czy Lenka?

  autor: pablo — 22 listopada 2010 - 00:01

 2. Kurde jestem w szoku, że Lenk tak pozamiatał, praktycznie Kusy i Myśliwy to cieńkie bolki ze swoimi wynikami. Szkoda. W Radzie Miasta podobnie stara brygada 16, a NaM i KOR 7, także pozamiatane równo, 7 osób będzie sobie co najwyżej mogło popatrzeć z bliska jak się reszta raczy władzą totalną.

  autor: Gianni — 22 listopada 2010 - 12:07

 3. Gianni, a Ciebie to dziwi? Przez ten oto portal stracili kilka przynajmniej głosów (mówię za siebie i kilku znajomych). Patrząc na „dokonania” Myśliwego w opozycji w radzie miasta nawet nie miałem zamiaru na niego głosować. NaM tworzy szczątkową opozycje w radzie miasta. Mają okazję pokazać, że mają pomysły. Niech interpeluja, niech nie dają spokoju Lenkowi, niech udowodnią, że naprawdę wiedzą czego chcą, bo jak na razie ja tego nie widziałem. Napiszę po wyborach, to co napisałem temu towarzystwu przed wyborami cztery lata temu: do roboty! Ale czy oni wiedzą, o co chodzi?

  autor: eiki — 22 listopada 2010 - 16:44

 4. Na koniec już tylko napiszę z niestety z gorzką satysfakcją. W swoich felietonikach zarzucaliście obecnym władzom nieudolność i nieporadność. A wam w wyborach jak poszło? Lepiej?

  autor: eiki — 22 listopada 2010 - 17:00

 5. Zgadzam się, zobaczę jak NaM będzie działał przez kolejne 4 lata. Jeżeli będą na sesjach tchórzyć i trzymać gęby na kłódki jak hunter w poprzedniej kadencji, to ich nie poprę, jeżeli się wykażą, to dam im szansę. Wszystko zależy od nich. Chociaż na razie po Dominiaku na tym portalu widzę, że olewa ludzi, ignoruje zapytania, jeżeli w ten sposób się pokaże w Radzie Miasta, to nie wróżę mu przyszłości. Wacławczyk też jest niewiadomą, w weekend był zajęty celebrowaniem w swojej knajpie i zapatrzony w swój wynik po weekendzie, a to dobrze nie wróży. Hunter już w poprzedniej kadencji sie skompromitował.

  autor: adam — 22 listopada 2010 - 23:02

 6. Ale w sumie jest niespodzianką, że hunter aż w takim stopniu został zdeklsowany, to tak jakby w ubiegłym tyg. grał z Barceloną i go rozjechali 8:0:) Pozytywnie za to zaskoczył wynik Majchrzaka, 28 głosów uzbierał, a myślałem, że będzie koło 7, tak trzymać panie Adamie!

  autor: adam — 22 listopada 2010 - 23:18

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

 • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
 • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
 • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
 • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl