RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Rada Polityczna NaM

W dniu wczorajszym Walne Zebranie Członków RSS Nasze Miasto powołano Radę Polityczną stowarzyszenia, która zgodnie z nowymi zapisami w statucie będzie ciałem doradczym Zarządu NaM w kreowaniu polityki samorządowej. Rada będzie zbierać się nie rzadziej niż raz w miesiącu i wypracowywać swoje stanowiska w formie uchwał. Uchwały rady nie będą jednak dla zarządu wiążące, ale jednocześnie w statucie zapisano obowiązek konsultowania z RP przez Zarząd NaM wszystkich decyzji o charakterze politycznym. W skład rady wejdą obecni i byli radni wszystkich szczebli samorządu, obecni i byli starostowie, prezydenci, burmistrzowie i wójtowie oraz ich zastępcy będący członkami RSS Nasze Miasto.

Rada Polityczna RSS Nasze Miasto:

1. Dawid Wacławczyk

2. Michał Fita

3. Piotr Dominiak

4. Robert Myśliwy

5. Leon Fiołka

6. Leszek Wyka

7. Teresa Frencel

8. Adam Kapias

9. Marek Rapnicki

10. Mariusz Marchwiak

11. Piotr Ćwik

12. Piotr Klima

13. Zygmunt Kandora

Do rady wejdą ponadto prezes i wiceprezes stowarzyszenia.

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl