RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Racibórz w dobrych rękach!

robert banner

Ruszyła kampania wyborcza Roberta Myśliwego - kandydata RSS Nasze Miasto na urząd Prezydenta Miasta Racibórz. Już jutro na styku ulicy Opawskiej z ulicą Staszica odsłonięty zostanie pierwszy z wielkoformatowych bannerów. Wkrótce kolejne odsłony. Od 21 listopada Racibórz będzie w dobrych rękach.

komentarzy 11

»

 1. Super baner. Fajna rodzinka :)

  autor: W.P. — 14 października 2010 - 21:45

 2. BANER BAJKA!

  autor: Michał Fita — 15 października 2010 - 14:46

 3. aj, lekki retusz krawatu by sie przydał

  autor: J.M. — 15 października 2010 - 21:51

 4. A co jest z krawatem nie tak ? Za długi? Za krótki? Za kolorowy? Pytam serio, bo NaM nic nie podpadło ;)

  autor: Dawid Wacławczyk — 16 października 2010 - 08:35

 5. Życzę powodzenia. Może za cztery lata na Pana zagłosuję. Na razie mój absmak budzi obecność pana Rapnickiego w Waszym gronie i patrząc na osiągnięcia w życiu prywatnym, zawodowym Waszych członków, to są one dla mnie za małe, aby byli radnymi i aby zasłużyli na mój głos. Ale jeszcze poczekam. Przejrzę listy kandydatów oficjalne. Na razie wnioskuję ze strony www. (chociaż – jest kilka ciekawych osób) A krawat – ohydny (nie piszę, żeby dowalić tylko taki jest mój odbiór jego, tego). Pozdrawiam

  autor: eiki — 16 października 2010 - 09:55

 6. Baner Marzenie! Super!

  autor: Łukasz Mielczarek — 16 października 2010 - 20:21

 7. Faktycznie, jedwabny Versace – ohyda. A tak na poważnie, to obok p. Rapnickiego masz jeszcze blisko sto innych propozycji personalnych, więc chyba jednak jest w kim wybierać. Ciekawi mnie jakie to większe „osiągnięcia w życiu prywatnym, zawodowym” członków innych komitetów dostrzegasz, bo ja ani osiągnięć ani innych informacji o członkach konkurencyjnych komitetów nigdzie znaleźć nie mogę. Może zatem zdradzisz swoje preferencje i wskażesz na tych z „osiągnięciami” lub po prostu napiszesz do jakiego komitetu sam należysz, skoro dysponujesz wiedzą niedostępną dla ogółu?

  autor: do eiki — 16 października 2010 - 23:13

 8. Jeszcze nie podjąłem żadnej decyzji na kogo zagłosuję, bo nie widziałem oficjalnego „menu” kandydatów Waszych i innych komitetów. Nie należę do żadnego komitetu, nawet do stowarzyszenia miłośników ciepłych domowych ciasteczek :). Taki aspołecznik jestem. A moją opinię o kandydatach wyraziłem na podstawie tego, co-kogo zobaczyłem na stronie www. I nie zachwyciła mnie. Moje święte prawo wyborcy wybrzydzać. A co do krawata i tego no Gianni Versace – to nie marka krawata zdobi człowieka, itd. jak to w powiedzeniu idzie.

  autor: eiki — 18 października 2010 - 11:35

 9. Będzie Pan prezydentem. Dla mnie to pewne.

  autor: kibic — 24 października 2010 - 23:11

 10. admin mi odpisał: „Niebawem będziesz mógł to zrobić w odniesieniu do wszystkich kandydatów NaM…” No i oglądam dossier pani Katarzyny Białas ( http://nam-raciborz.pl/czlonkowie-rss-nasze-miasto/katarzyna-bialas.html ). Czy mam na nią głosować, bo urodziła się 31 grudnia? A może nie chodzi o dzień miesiąca tylko o rok 1983. Może to i dobry rocznik, ale czy to wszystkie atuty tej pani?

  autor: eiki — 29 października 2010 - 16:02

 11. admin napisał 26 października: „Tu o przytłaczającej WIĘKSZOŚCI (wbrew temu co napisałeś) startujących możesz poczytać, zobaczyć jak wyglądają, jakie mają poglądy… Niebawem będziesz mógł to zrobić w odniesieniu do wszystkich kandydatów”. W poście powyżej zapytałem o Panią Katarzynę Białas. Pani Katarzyno, kandydacie z NamU, co Pani mi ma do powiedzenia oprócz tego, że urodziła się Pani 31 grudnia 1983r? Nawet tutaj nie jesteście w stanie dotrzymać obietnicy. Jeżeli ktoś nie dotrzymuje obietnicy w rzeczy ważnej, to mogę domniemywać, że nie dotrzymacie obietnic w sprawach istotnych po wyborach.

  autor: eiki — 12 listopada 2010 - 17:54

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

 • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
 • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
 • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
 • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl