RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

PRZEWIETRZ BIBLIOTECZKĘ, sobotnia akcja na Końcu Świata

przewietrz biblioteczke

Już w najbliższą sobotę tj. 16 kwietnia od godziny 10.00 na Przystanku Kulturalnym KONIEC ŚWIATA (Racibórz, ul. Karola Miarki 3a) odbędzie się akcja PRZEWIETRZ BIBLIOTECZKĘ - czyli wpadnij do nas i wymień, oddaj lub sprzedaj swoje stare, zakurzone, niepotrzebne Ci już książki i czasopisma

Do wiosennego przewietrzenia i odświeżenia swojej biblioteczki zapraszamy osoby w każdym wieku - przyjdźcie, porozmawiajmy o literaturze i napijmy się herbaty (bar będzie otwarty).

Jak to działa? BARDZO PROSTO!

SPRZEDAŻ:

Osoby wystawiajace ksiażki na sprzedaż: 2 zł (za całe stoisko)
Osoby kupujące: 0 zł

WYMIANA:

Wystawienie książek do wymiany: 0 zł

ROZDAWANIE - ZABIERANIE:

Osoby wystawiajace książki do rozdania: 0 zł
Osoby, które wezmą sobie książkę z półki "do rozdania", w zamian dajac na nią swoją książkę: 0 zł
Osoby, które wzbogacą się o ksiażkę bez dawania swojej skiążki: 0,50 zł / sztuka

Podane opłaty dotyczą tylko książek. Czasopisma kupujemy, sprzedajemy, wymieniamy i dostajemy za darmo;)

INFORMACJE DODATKOWE:

- Każdy dostaje swoje stanowisko na książki, które przyniesie do wymiany lub sprzedaży.

- Książki, które będą przez Was wystawiane do sprzedaży należy wycenić wedle uznanej przez siebie ceny.

- Musicie być obecni na stanowisku w przypadku, kiedy wymieniacie i sprzedajecie.

- Na stanowisku należy oddzielić książki przeznaczone "do sprzedaży", od książek "do wymiany".

- Książki i czasopisma "do rozdania" wędrują na osobną półkę wspólną, której pilnują organizatorzy.

- Książki, które na nią trafia a nie znajdą chętnych do zabrania - można sobie zabrać (do 14.00), albo przeznaczyć do biblioteczki "Przystanku...", który zostawia sobie możliwość oddania ich innym bibliotekom raciborskim.

I TO WSZYSTKO!

Koordynatorem akcji jest Klaudyna Malinowska.
W razie pytań dzwońcie: 663 473 877.

Pozdrawiam i zapraszam:

Dawid Wacławczyk

PS: w tych samych godzinach, w galerii za szafą odbywać się będą zajęcia tworzenia ozdób świątecznych dla dorosłych, młodzieży i dzieci (na razie domunują dzieciaki i nastolatki) - warto połączyć te przedpołudnie z akcją rodzinną - rodzice wymieniają książki, a dzieci i młodzież wykonuje ozdoby świąteczne ;)

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl