RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Prezes KSSE gościem NaM

Piotr Wojaczek - prezes Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej już 20 maja br. będzie kolejnym gościem Akademii Społeczno - Gospodarczej NaM. Patronat honorowy: Business Centre Club.

Spotkanie z Piotrem Wojaczkiem - prezesem Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. oraz przewodniczącym Konferencji Specjalnych Stref Ekonomicznych w Polsce w jednej osobie, odbędzie się w środę 20 maja bieżącego roku o godzinie 17.00 w sali wykładowej numer 217 (I piętro) w budynku głównym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu. To kolejna odsłona projektu Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego NASZE MIASTO pod nazwą Akademia Społeczno - Gospodarcza. Moderatorem spotkania będzie Piotr Ćwik - członek NaM, na co dzień menedżer w SGL Polska S.A. w Raciborzu. Serdecznie zapraszamy.

Partnerstwo projektu AS-G:

* PWSZ w Raciborzu

Patronat honorowy:

* Business Centre Club

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl