RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

premiera filmu o KOŃCU ŚWIATA !

New_koniec swiata klatka

Stało się! Przystanek Kulturalny "Koniec Świata" po 5 latach nieustających walk i zwycięstw... doczekał się filmu o nim samym! Filmu profesjonalnego, ciekawie zrobionego, dobrze nakręconego, poskładanego i umyzycznionego. Cacko po prostu. Premiera filmu pt. "Nie oddałbym tego za nic" odbędzie się w piątek 13 maja o godzinie 20.30 w  progach lokalu, czyli na ul. Karola Miarki 3a.

Dzieła podjęła się Katarzyna Gierszewska (znana m.in. z filmu o Krzysztofku), której asystował Szymon Marcinek.

O filmie swojego autorstwa mówi sama reżyserka i producentka w jednym:

O "Końcu Świata" można powiedzieć wiele, a i tak zawsze zostanie "coś jeszcze". O "Końcu Świata" może powiedzieć wielu, a i tak zostanie "ktoś jeszcze". Dawid dał mi wolną rękę, powiedział: "Rób co chcesz, ale fajnie by było, gdybyś też tam coś powiedziała". Taki był plan. Dość spontanicznie wybrałam osoby, z których wycisnęłam zwierzenia. A kiedy przyszła kolej usadzić siebie przed obiektywem, doszłam do wniosku, że już nie mam co mówić. I wówczas uświadomiłam sobie, że moim rozmówcom wycięłam zdania, które sama chciałabym wypowiedzieć...

To nie jest film, to nie jest dokument. To jest materiał dowodowy!


Zapraszam wszystkich serdecznie - cieszcie i radujcie się razem z nami!

Dawid Wacławczyk

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl