RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Prawie jak TELEWIZJA

film

Prezentujemy Państwu zwiastun projektu środowisk opozycyjnych w Raciborzu w sprawie powołania niezależnej lokalnej telewizji internetowej, w której prezentowane będą nie tylko komentarze do wydarzeń samorządowych, relacje z sesji rady miasta i rady powiatu ale także atrakcyjne programy muzyczne, kulturalne oraz reportaże dotyczące problematyki społecznej. Autorem zaprezentowanego materiału pilotażowego jest radny Tomasz Kusy.Nie widzisz filmu? Kliknij.

komentarze 2

»

 1. to teraz, do transmisji danych z sesji rady miasta, Pan Radny na pewno będzie forsował pomysł uruchomienia hot-spota w UM! ważne żeby była od razu wrzuta na kanał radnego na youtube ;) przyda się przy kolejnych wyborach!

  autor: wwz — 20 marca 2011 - 21:03

 2. Dziękuję za tą inicjatywę. Słucham, uczę się , więcej rozumiem. Czuję wyraźniej, że każdy głos oddany na radnych opozycji w ostatnich wyborach był dobrze zainwestowany. Zaangażowanie władz miasta w odpowiedzi na interpelacje radnych KOR i NaM-u niech każdy sobie sam oceni..

  autor: Zbigniew Wieczorek — 27 marca 2011 - 17:44

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

 • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
 • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
 • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
 • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl