RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Prasa: Miasto pogodnej starości

piotrdominiak

Stawia Pan na młodych czy pozwala dorabiać emerytom? - To pytanie najmłodszego z radnych Piotra Dominiaka z RSS Nasze Miasto skierowane na czerwcowej sesji rady miasta do prezydenta Raciborza, a dotyczy dochodów jednego z podległych mu dyrektorów. Radny NaM przypomniał Mirosławowi Lenkowi, że ten obiecywał w kampanii wyborczej stawiać na ludzi młodych. Tymczasem w jednej z placówek samorządowych dyrektor wraz z emeryturą zarobił w ubiegłym roku tyle co wiceprezydenci. /źródło: www.nowiny.pl/

Czytaj więcej:

(rm)

komentarze 4

»

 1. Jeszcze godziny w PWSZ trzeba dorzucić do emerytury i pensji. Ja chcę być emerytem!!!

  autor: młody — 16 lipca 2011 - 09:27

 2. A niezatapialni emeryci na dyrektorskich stolcach: Stefaniak i Szydłowski. SKANDAL!

  autor: IPN — 16 lipca 2011 - 09:34

 3. A wiceprezydent Nowacka nie dorabia do do wysokiej urzędniczej pensji w PWSZ?

  autor: pytajnik — 16 lipca 2011 - 09:36

 4. STARSZA PANI MUSI ZNIKNĄĆ!

  autor: X&Z — 16 lipca 2011 - 22:48

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

 • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
 • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
 • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
 • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl