RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Prasa: Zielone miasto

zielone miasto

Dziś w magistracie radny RSS Nasze Miasto wskazał na zapis w dokumencie związanym ze Strategią Rozwoju Miasta, że celem samorządu jest "zwiększenie powierzchni terenów zieleni miejskiej". - Przeczytałem, że tego celu nie osiągnięto. Przypominam, że proponowałem już wcześniej  nasadzenia drzew wzdłuż ulic w przestrzeni miejskiej. Powstałby w ten sposób swoisty miejski ogród - przekonywał Robert Myśliwy. /źródło: www.nowiny.pl/

Czytaj więcej:


Stan realizacji Strategii Rozwoju Miasta Racibórz na lata 2006 - 2015. W dokumencie czytamy m.in.: 2.2. Wizja rozwoju Miasta: Miasto Racibórz, to miasto: m.in. Zielone, ekologiczne, (s. 5). Krata Pola Strategicznego: OCHRONA PRZYRODY. Realizacja zadania: Miasto nie przeznacza nowych terenów pod zieleń co powoduje brak osiągnięcia celu jakim jest "zwiększenie powierzchni terenów zieleni miejskiej" (s.11).

(RM)

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl