RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Prasa: Sprawdził prawników urzędu

Radnego Roberta Myśliwego z Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego NASZE MIASTO zainteresowało czy pogłoski o tym, że magistrat przegrywa w sądach są prawdziwe. W formie interpelacji radny NaM spytał Mirosława Lenka - prezydenta Raciborza, o statystykę spraw sądowych z udziałem gminy. W Urzędzie Miasta sporządzono odpowiednie zestawienie. Nie uwzględniono w nim jednak spraw sądowych z udziałem jednostek gminie podległych. /źródło: www.nowiny.pl/

Czytaj więcej:

(rm)

komentarze 2

»

 1. To żenujące ze strony Myśliwego, zamiast sprawdzić przegrane sprawy i winnych zaniedbań ,On chce sprawdzać umiejętności miejskich prawników występujących w przegranych sprawach! I Ty człowieku aspirowałeś na prezydenta?

  autor: bleble — 9 sierpnia 2011 - 07:11

 2. Robercie, nie dyskutuj z idiotą (czytaj: bleble), bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

  autor: Czytanie ze zrozumieniem upada w narodzie — 9 sierpnia 2011 - 08:57

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

 • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
 • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
 • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
 • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl