RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Prasa: Sezonowy HIT

Czy są podejmowane wspólne inicjatywy z raciborskim biznesem? – pytał na ostatniej komisji gospodarki radny Robert Myśliwy z RSS Nasze Miasto. – Owszem – zapewnił wiceprezydent Wojciech Krzyżek. Zdradził nawet, że szykuje się gospodarczy hit sezonu, ale szczegółów nie ujawnił. Chodzi, jak wyjaśnił wiceprezydent, o przedsięwzięcie, które szykuje Rafako i w które zaangażowało się miasto, wspierając spółkę w zakresie możliwości, jakie ma administracja samorządowa. /źródło: www.naszraciborz.pl/

Czytaj więcej:

(RM)

Liczba komentarzy: 1

»

  1. O „HIT sezonu” na kolejnej komisji gospodarki dopytywał radny NaM Robert Myśliwy. Wiceprezydent uchylił rąbka „tajemnicy”: http://www.nowiny.pl/74762-rafako-chce-budowac-przy-fabryce-spalarnie-smieci.html

    autor: Rafako chce budować przy fabryce spalarnię smieci — 16 czerwca 2011 - 21:27

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl