RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Prasa: Reforma z dziurami

Robert

Szereg nieścisłości wytknął uchwale ustalającej opłaty za przedszkole Robert Myśliwy. Jego zdaniem nie wszystkie kwestie w niej są dostatecznie jasno sprecyzowane. Prezydent Krzyżek uważa, że uchwała ma ukrócić kombinowanie. Radny NaM zdecydował się wyartykułować swoje wątpliwości podczas posiedzenia komisji gospodarki, która dla powyższej uchwały nie jest komisją branżową, dlatego wiceprezydent nie był w stanie odpowiedzieć na pytania. /źródło: www.raciborz.com.pl/

Czytaj więcej:

(rm)

komentarze 2

»

 1. Ten przedszkolak na zdjęciu to radny? ;)

  autor: ??? — 16 czerwca 2011 - 22:33

 2. Już widzę jak na kolejnej sesji rady miasta radni koalicyjni będą snuć wątpliwości, bo reforma wzbudziła liczne kontrowersje i prasa nie pozostawiła suchej nitki na samorządach. Ale w czerwcu przed głosowaniem zdanie opozycji zupełnie zignorowano.

  autor: R. — 8 września 2011 - 14:25

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

 • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
 • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
 • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
 • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl