RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Prasa: Myśliwy zaprosił Kluzik-Rostkowską

mysliwypjn

Robert Myśliwy planuje organizację spotkania z Joanną Kluzik-Rostkowską i Markiem Migalskim w Raciborzu, w ramach projektu RSS Nasze Miasto "Akademia Społeczno-Gospodarcza". - Był już jeden termin zaproponowany przez Marka Migalskiego, ale musieliśmy zrezygnować. Czekamy na kolejną okazję. Być może uda się doprowadzić do ich wizyty jeszcze przed Wielkanocą - oznajmia radny NaM. /źródło: www.nowiny.pl/

We wtorek ma powstać pierwsze w powiecie raciborskim koło PJN. Chcę by PJN był "narzędziem oddziaływania na raciborską rzeczywistość polityczną". - Podobnie jak NaM jest próbą przełamania dominacji rządzących Raciborzem, PJN może zagospodarować wyborców zmęczonych sporem między PO i PiS - uważa Myśliwy.

Czytaj więcej:

komentarzy 6

»

 1. Jedno mnie zastanawia, skoro NaM deklaruje, iż jest tylko ugrupowaniem samorządowym nie mającym nic wspólnego z „wielką polityką”, a na dodatek Myśliwy zrezygnował z rządzenia NaMem, żeby nie mieszać tego z jego aspiracjami do postPiSowców i ugrupowania nie mającego żadnych szans na dostanie się do sejmu, to pytam DLACZEGO odnosi się wrażenie, że NaM włazi w …. PJN-owi? Pełno tutaj na stronie odnośników do PJN, artykułów z tym związanych, a ja, przed wyborami NaM widziałem, jako lokalną grupę, pełną pomysłów, ale jeśli dalej będę widział, że NaM tuli się do PJN, to stracicie moje poparcie, bo oszołomów, to ja popierać nie mam zamiaru, a PJN to dla mnie oszołomy takie same jak PiSiory. Mówię stanowcze nie NaM, które włazi w …. PJN, czy w ogóle jakiejkolwiek innej partii ogólnopolskiej!

  autor: Zdziwiony — 29 marca 2011 - 08:37

 2. no niestety, chłopaki chyba się przejechali na tym poparciu dla Migalskiego i tego ugrupowania co oscyluje aktualnie na granicy błędu statystycznego… no i już z całą pewnością nie można mówić że NAM to jest jakiś ruch samorządowy o niezależnym charakterze – tak ewidentne i jasne deklarowanie poparcia jak ugrupowania politycznego odbiera im wszelką legitymację do określania się w ten sposób. pora aby i członkowie przejrzeli na oczy i zastanowili się czy faktycznie ich twarze na tej stronie, nie są odbierane właśnie jako imienne działanie w ramach PJN a nie NaM’u

  autor: popieram — 29 marca 2011 - 19:09

 3. NaM nadal jest i będzie stowarzyszeniem samorządowym. Po prostu, szukamy partnerów, ugrupowań, z którymi będziemy mogli współpracować. Nasi członkowie doskonale wiedzą, że NaM nigdy nie będzie PJN-em. Żadna decyzja w naszym stowarzyszeniu nie jest podejmowana bez ich wiedzy i zgody.

  autor: Małgosia — 29 marca 2011 - 22:25

 4. I jak tam z tym zaproszeniem dla pani Kluzik. Przyjedzie czy nie? Ale sobie żeście fajną partię wybrali!? :) Śmiech na sali. :)

  autor: pomidorowa jest najlepsza — 11 czerwca 2011 - 17:23

 5. I jeszcze jedno. Jak była konwencja PO samorządowa w SRC to imć Wacławczyk raczył wykpić ją i skład zaproszonych gości. Skwitował to chyba słowami „niezłe jaja, nie?” Teraz to bardziej pasuje do zacnego PJNu i ich biednych członków. Niezłe jaja, oj niezłe. Bo wtedy jednak ktoś z centrali przyjechał, a Kluzik do raciborskiego PJNu nie przyjechała. Teraz Myśliwy ma okazję się z nią spotkać… jak przyjedzie ona do SRC w ramach kampanii wyborczej PO. Niezłe jaja, niezłe.

  autor: pomidorowa jest najlepsza — 11 czerwca 2011 - 17:29

 6. Była juz sobie w naszym mieście Kluzik-Rostkowska. A na stronie NaM cisza na ten temat? To doszło do spotkania Myśliwy – Kluzik czy nie już?

  autor: ech — 3 września 2011 - 10:46

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

 • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
 • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
 • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
 • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl