RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Prasa: Jak się bronić?

Teresa

Gdzie przeciętny obywatel może zgłosić problem z gniazdem szerszeni? - spytała na sesji radna powiatu Teresa Frencel z RSS Nasze Miasto. Odpowiadał Jan Krolik. Zastępca komendanta powiatowego straży pożarnej został zaproszony na posiedzenie by odpowiadać przed radą na pytania o bezpieczeństwo pożarowe w powiecie. Na pytanie radnej NaM odparł, że takie zgłoszenia można złożyć w komendzie straży... /źródło: www.nowiny.pl/

Czytaj więcej:

(rm)

Liczba komentarzy: 1

»

  1. Hmm, widać jak wielkie pokłady intelektu zostały zużyte. Niesamowicie trudny temat. Dziękuję, że radni NaM zajmują się tak ważnymi sprawami i pomijają w swej działalności pierdoły i na nie czasu nie tracą. A sprawa ważna musi być, skoro na tejże stronie stowarzyszenie się chwali, że radna się tak ważkim tematem zajęła. Idąc tym tropem, w trosce o przeciętnego obywatela proszę zapytać, gdzie mam zadzwonić jak deszcz z rynny będzie kapał mi na głowę, kac mnie trzymał dłużej niż jedną dobę, mucha wpadnie do nosa i nie zechce z niego wyjść dobrowolnie. Takich trudnych spraw jest jeszcze dużo, ale na tę kadencję to już chyba wystarczy.

    autor: ech — 3 września 2011 - 11:00

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl