RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

„Poza Czasem” świętuje

coffeeb

Kawiarnia Poza Czasem już niedługo obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny. Zobacz program imprezy, która odbędzie się w dniach 8 i 9 maja 2010 roku

SOBOTA 8 MAJA

14.00-18.00 – "Ze sztuką we włosach" – pokaz artystycznej stylizacji włosów "na żywo" przygotowany przez zawodową stylistkę Dominikę
17.00 – pokaz tańca Lilla House. Możliwość spotkania z właścicielami szkoły, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z ofertą szkoły
18.00 – finał pokazu "Ze sztuką we włosach", połączony z prezentacją fryzur wyczarowanych przez stylistkę Dominikę
19.00 – koncert gitarowy
19.00 – "Wieczór toastów", czyli różnego rodzaju napoje alkoholowe oraz promocje
21.00 – pokaz "Tańca z ogniem"

14.00-18.00 – ATRAKCJE DLA DZIECI Gry, zabawy i atrakcje dla dzieci przygotowane przez plastyków, animatorów kultury i fotografików, m.in.: malowanie twarzy, odciskanie dłoni w gipsie i ich malowanie (następnie prace zostaną wystawione na tarasie Poza Czasem, gry zręcznościowe, sesje fotograficzne.

NIEDZIELA 9 MAJA

15.30 – pokaz fitness. Możliwość konsultacji z zawodowym instruktorem fitness (dieta, program ćwiczeń, itp.)
16.30 – Drzwi otwarte salonu urody Glamour połączone z pokazem makijażu (możliwość zapoznania się z wystrojem, wyposażeniem i szczegółami oferty; konsultacje z właścicielką salonu) Loteria fantowa z kołem fortuny
14.00-18.00 – ATRAKCJE DLA DZIECI "Malarze są wśród nas" – wielkie malowanie obrazów przez naszych najmłodszych gości, Zabawy z klownami na szczudłach, sesja fotograficzna i inne.

Przez cały czas Kawiarnia będzie oferować różnego rodzaju promocje i nagrody

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl