RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Postaw na kolej

kolej-konferencjaPortal Silesia Info Transport oraz RSS Nasze Miasto zapraszają do udziału w konferencji pt. "Postaw na kolej", która odbędzie się w środę 20 kwietnia o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej Zamku Piastowskiego.  Program: - "Pomiędzy Berlinem a Wiedniem. Kolej żelazna i złote lata raciborskiego przemysłu" - prelekcja i prezentacja Grzegorz Wawoczny. - Prezentacja nowego Rozkładu Jazdy Kolei Śląskich na lata 2016/2017. - Jak uruchomić nieczynną linię kolejową? Doświadczenia działaczy stowarzyszenia "Kolej na Śląsk", którym udało się pozyskać środki na uruchomienie linii nr 190 Cieszyn - Bielsko Biała. - Przyszłość kolei w naszym regionie: otwarta dyskusja z udziałem mieszkańców, ekspertów i samorządowców. W konferencji udział zapowiedzieli m.in. przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury (na zaproszenie radnego Michała Wosia), przedstawiciele Kolei Śląskich, parlamentarzyści oraz samorządowcy i eksperci, m.in. inż. Leon Fila - Naczelnik Sekcji Eksploatacyjnej PKP Polskie Linie Kolejowe (Zakład Linii Kolejowych w Tarnowskich Górach). Zapraszamy.

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl