RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Polska XXI w Raciborzu

Magdalena Strzelczyk

Zarząd Stowarzyszenia Śląsk XXI podjął dziś decyzję o utworzeniu oddziału w Raciborzu. Szefową miejscowej agendy i pełnomocnikiem Śląska XXI w naszym mieście została Magdalena Strzelczyk (NaM). RSS Nasze Miasto wpisało się w strukturę stowarzyszenia z Katowic otrzymując status członka wspierającego.

Pełnomocnik Ruchu Obywatelskiego Polska XXI w Raciborzu

MAGDALENA STRZELCZYK

Urodzona 16 września 1977 roku, mężatka; mama siedmioletniego Marcina i czteroletniego Wojtka, energiczna, od wielu lat ukierunkowana w pracy na rzecz społeczności lokalnej, preferuje aktywny wypoczynek.

* Magister Pedagogiki - absolwentka raciborskiej PWSZ (Pedagogika resocjalizacyjna z wychowaniem fizycznym) oraz Uniwersytetu Opolskiego (Pedagogika ogólna). Specjalizacja z zarządzania w pomocy społecznej w Instytucie Rozwoju Służb Społecznych w Warszawie. Absolwent Podyplomowych Studiów w Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Chorzowie (Specjalizacja I stopnia). Posiada dyplom mediatora rodzinnego Polskiego Centrum Mediacji w Warszawie.
* Na podstawie porozumienia pomiędzy Starostwem Powiatowym w Raciborzu, a Stowarzyszeniem Otwarte Serca Dzieciom od 1 września br. obejmie funkcję dyrektora nowo utworzonej placówki opiekuńczo – wychowawczej w Kuźni Raciborskiej. Kurator społeczny przy Sądzie Rejonowym w Raciborzu. Od 1999 roku pracownik socjalny Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Raciborzu.
* Przewodnicząca Koalicji Organizacji Pozarządowych w Raciborzu (od 2009 r.). Członek komisji rewizyjnej Stowarzyszenia Przyjaciół Człowieka TĘCZA oraz członek zarządu Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego NASZE MIASTO.

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl