RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Pokaz turecki Szczasnego

dr Leszek Szczasny (NaM) - podróżnik, fotograf, filozof, zaprasza na wystawy ze swoich bliskowschodnich wypraw. Już w najbliższy piątek 5 lutego o godz 19.00 w MOKSiR w Kuźni Raciborskiej odbędzie się tzw. pokaz turecki.

dr Leszek Szczasny - podróżnik, fotograf, filozof, zaprasza na wystawy ze swoich bliskowschodnich wypraw. W piątek 5 lutego o godz 19.00 w MOKSiR w Kuźni Raciborskiej odbędzie się tzw. pokaz turecki (Turcja – pierwszy krok do Orientu), połączony z wernisażem wystawy barwnych fotografii "Turcja – pełnia smaku". 19 lutego o godz 18.00, w bibliotece przy ul. Kasprowicza w Raciborzu odbędzie się pokaz syryjski (Syria – starożytność i ramadan z dyktaturą w tle), połączony z wernisażem wystawy barwnych fotografii "Syria – kuriozum na pustyni". Leszek Szczasny proponuje sprzedaż dużych widokówek ze swoich podróży - szczegóły na http://leszekszczasny.blogspot.com, galeria jego prac: http://www.flickr.com/photos/leszekszczasny (e)

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl