RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

PJN zaprasza: spotkanie z dr Pawłem Kowalem

pjn

Raciborskie koło PJN zaprasza wszystkich raciborzan na spotkanie dr Pawłem Kowalem - prezesem PJN, posłem do Parlamentu Europejskiego.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 30 września o godzinie 18.00 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu przy ul. Słowackiego 55

Plan wizyty:

15.15 – przyjazd Prezesa do Rybnika,

15.30 – konferencja prasowa w restauracji Kasjopeja w Rybniku, przy ul. Budowlanych 76

17.15 – wizyta Prezesa Pawła Kowala u najstarszego kowala Pana Jana Sochy, w Muzeum Kowalstwa w Bieńkowicach,

18.00 – spotkanie otwarte w auli PWSZ w Raciborzu, przy ul. Słowackiego 55,

* wystąpienie prezesa „Sytuacja Polski we współczesnej Europie i świecie – wyzwania i zagrożenia”,

* wystąpienie posła Adama Gawędy „Polityka gospodarcza i energetyczna Polski – szanse rozwojowe naszego regionu”.

Gospodarzem spotkania będzie Piotr Klima – przewodniczący koła PJN w Raciborzu, kandydat na posła VI kadencji z ziemi raciborskiej

Spotkanie poprowadzi Dawid Wacławczyk – radny Rady Miasta Racibórz z ramienia RSS Nasze Miasto

komentarze 2

»

 1. I jaka teraz czeka przyszłość PJN w Raciborzu? Co dalej z tym dziwacznym romansem? Chyba pora się zastanowić nad wyczuciem politycznym liderów… Okazuje się że wtopa na całego!

  autor: antek — 10 października 2011 - 14:20

 2. Stancie wszyscy przy królu!
  Pamiętacie apel Migala?
  :)))))))))))))))))))

  autor: riki-tiki — 10 października 2011 - 14:23

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

 • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
 • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
 • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
 • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl