RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Paweł Macha

macha

KAPITAN ŻEGLUGI WIELKIEJ I ŚRÓDLĄDOWEJ

kandydat

na

BURMISTRZA KUŹNI RACIBORSKIEJ


Od urodzenia mieszkam w Kuźni Raciborskiej najpierw na Osiedlu przy ulicy Świerczewskiego, potem na Wierzbowej. Dzisiaj mieszkam przy ul Klasztornej 3.

W Turzu, a potem w Dziergowicach mieszkali moi dziadkowie ze strony ojca. Matka pochodzi z Podlasia i tam żyło i żyje wiele pokoleń z jej rodziny. Jestem więc dwupaszportowcem. Mój zawód to marynarz, obecnie w randze kapitana żeglugi wielkiej i śródlądowej, dowodzę największymi jednostkami do przewozu paliw i chemii. Pływam posługując się polskim paszportem po całym świecie i przyglądam się najlepszym i najgorszym rozwiązaniom zaaplikowanym obywatelom po to, aby żyło się im "lepiej". Posługuję się trzema językami obcymi. Jestem inżynierem, absolwentem Technikum Żeglugi Śródlądowej oraz Wyższej Szkoły Morskiej – Wydział Nawigacji o specjalności transport. Dyplom nostryfikowałem egzaminami w kilku krajach świata. Kierowałem wieloma zespołami ludzi i nie będzie dla mnie nowością pokierowanie następnym zespołem. Będę zaszczycony okazanym mi przez Szanownych Wyborców zaufaniem, a funkcję burmistrza potraktuję jako zadanie, a nie przywilej. Postaram się przywrócić poziome relacje społeczeństwa z władzami oraz ograniczyć politykę do niezbędnego minimum.

PAWEŁ MACHA gościem AKADEMII SPOŁECZNO - GOSPODARCZEJ

PROGRAM WYBORCZY - przeczytaj

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl