RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Pacta sunt servanda

Robert Myśliwy zwraca uwagę, że brakuje w Raciborzu miejsc, gdzie mogą bawić się dzieci, zaś istniejące budzą szereg zastrzeżeń. Wkrótce stan ten może ulec zmianie: miasto stara się o place zabaw przy SP 4 i SP 15. Radny podzielił się uwagami mieszkańców miasta odnośnie placów zabaw na ostatniej sesji. Chciał dowiedzieć się, kiedy pojawi się szansa na remont ogródka jordanowskiego, gdyż raciborzanie narzekają na deficyt tego typu miejsc. Zaś te, które istnieją, budzą liczne uwagi. - Na przykład plac zabaw w parku Roth nie ma zaplecza sanitarnego i jest za mały. Jest tam wiecznie tłok, czasem nie ma gdzie usiąść - mówił. Wg radnego NaM bawiącym się tam dzieciom przeszkadzają również palacze, jako że nie ma tam wyraźnie widocznego zakazu palenia. /źródło: www.raciborz.com.pl/

Czytaj więcej:

Prezydent Lenk w kampanii wyborczej obiecywał remont Parku Jordana. RSS Nasze Miasto także. Była to swoista umowa społeczna zawarta z raciborzanami. Panie Prezydencie - Pacta sunt servanda!

(rm)

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl