RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Otwarte Spotkania Samorządowe

To swoista szkoła demokracji i jedna z pierwszych inicjatyw RSS NASZE MIASTO. OSS to stały projekt Stowarzyszenia, w ramach którego...To jedna z pierwszych inicjatyw RSS NASZE MIASTO. Jest to stały projekt Stowarzyszenia, w ramach którego wypracowuje się postulaty oraz stanowiska NaM w sprawach bieżącej działalności Rady Miasta i Rady Powiatu. Otwarte Spotkania Samorządowe odbywają się w każdą sobotę poprzedzającą posiedzenia stałych komisji oraz sesję Rady Miasta, o godzinie 17.00 w sali bankietowej Restauracji Hetmańska przy ulicy Długiej w Raciborzu. Członkowie Stowarzyszenia oraz pozostali zainteresowani otrzymują drogą elektroniczną materiały, które następnie są przedmiotem analiz i dyskusji. To swoista szkoła demokracji. Członkowie NaM zdobywają w ten sposób doświadczenie samorządowe, a radni mogą skorzystać z uwag oraz mądrości swoich koleżanek i kolegów. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl