RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

ostatni koncert FUNK4FUN

Kopia (2) DSC_1502

W życiu każdego okruszka rzeczywistości nadchodzi moment, w którym trzeba sobie powiedzieć "to już jest koniec". Taki moment nadszedł właśnie dla zespołu naszych przyjaciół - czyli niezawodnego FUNK 4 FUN. Panowie: Michał Fita, Jakub Michalak, Jan Kucznierz (członkowie NaM-u) oraz Maciek Kwiatkowski, Grzesiek Procajło, Adam Kretek - postanowili, że w środę 11 maja dadzą swój ostatni, pożegnalny koncert...

Wydarzenie odbędzie się z okazji raciborskich juwenaliów na stadionie PWSZ ok. 19.00.

ALE... po tym koncercie, ok. 20.00 na sam koniec przyjdą (ze swoimi instrumentami) tam gdzie swoją przygodę rozpoczeli - czyli w mury Przystanku Kulturalnego KONIEC ŚWIATA (dodajmy, że pierwszy raz zagrali razem, kiedy lokal nazywał się jeszcze Country)...

I zadżemują tylko dla nas...

Zapraszamy Was na to radosno - sentymentalne wydarzenie.

Ze swojej strony przygotowaliśmy pożegnalną promocję:

Płyta F4F pt. "Wieczór Kawalerski na Końcu Świata" o wartości 25 zł, u nas w mega-promocji:

- płyta soute: 10 zł
- do kolejki 5 piwek, płyta za 5 zł
- do kolejki 10 piwek - płyta GRATIS!

Piwko można zamienić na herbatę, drinka lub lampkę wina.

No to do zobaczenia!

Dawid Wacławczyk

PS: No dobra, dobra. Pozostanie mieć nadzieję, że chłopakom po jakimś czasie przejdzie robienie kilometrów, latanie samolotami za robtą, zarabianie, wypruwanie falków na firmę, domy, politykę, prowadzenie dochodzeń i dyrektorowanie. I wrócą do grania... I nie zmarnują potencjału, jaki stworzyli...

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl