RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

„Obiady czwartkowe”

ksfilizanka

W każdy czwartkowy wieczór na Końcu Świata można spotkać członków i sympatyków NaM. Na nocne Polaków rozmowy zapraszamy wszystkich, którzy z zamiarem pogawędki szukają dobrego towarzystwa.

Wzorem historycznych - organizowanych na wzór paryskich salonów literackich przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego - obiadów czwartkowych, zapraszamy członków i sympatyków NaM ok godziny 20.00 na niezobowiązujące, cotygodniowe wieczorne spotkania dyskusyjne na Końcu Świata. Szczególnie w okresie wakacyjnym, gdy nie odbywają się walne zebrania członków, a spotkania zarządu z powodu urlopów zmniejszyły swoją częstotliwość, może warto spotkać się przy herbacie lub kawie w bliżej nieokreślonym gronie (może wpaść jedna osoba, a czasem trzydzieści) i usadowiwszy się w cichym zakątku porozmawiać na temat stowarzyszenia, miasta, polityki czy kultury. Może warto stworzyć naszą lokalną, stowarzyszeniową tradycję "obiadów" lub raczej "kolacji" czwartkowych? Ja na Końcu Świata zamierzam wypić specjalność zakładu - wybornego drinka Szmaragdowe orzeźwienie – już dziś. A Wy?

Obiady czwartkowe na Końcu Świata to nie tylko dobry pretekst dla nas do częstszych spotkań i dyskusji oraz integracji środowiska NaM, ale także okazja dla mieszkańców Raciborza na bezpośredni kontakt i rozmowę z NaMi. Pamiętajmy, czwartek to dobry dzień, by wybrać się na Koniec Świata!

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl